Płyty główne
Płyta główna A520M-E AM4 2DDR4 mATX
- Model:
A520M-E
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Złącza dostępne na płycie: 1 x Zworka Clear CMOS, 1 x 4pin wentylator procesora
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
174,81 zł / szt
215,02 zł brutto
Płyta główna Sapphire A520M-E
- Obsługa procesora AMD AM4
- Zasilanie procesora 4+2+1 faza, 50 A na fazę
- PCI Express 3.0 x16
- Obsługa PCIe 3.0 M.2
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sapphire Technology |
|---|---|
| Model | A520M-E |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS, 1 x 4pin wentylator procesora |
| Wymiary | 230 x 197 mm |
| Maks. wielkość pamięci | 64 |
| Chipset | AMD A520 |
| Interfejs sieciowy | Realtek RTL8111M Gigabit Ethernet |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897 high-fidelity decoding chip (obsługuje do 5.1 kanałów) |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| RAID | Tak |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | micro ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Waga | 820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 275 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |