zabawa w dom
Lodziarnia Melisa&Doug
- Nr katalogowy:
6074871
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
72,63 zł / szt
89,33 zł brutto
Melisa&Doug: Lodziarnia
Podawaj zimne smakołyki z tym magnetycznym zestawem do zabawy w tworzenie lodów! Magnetyczną gałkownicą można nabrać 4 zabawkowe gałki lodów (waniliowe, czekoladowe, truskawkowe i miętowe); naciśnij dźwignię, a gałki spadną na drewniane rożki. Elementy są przechowywane w zabawnym plastikowym pojemniku na lody. Ten zestaw do zabawy to dla dzieci w wieku trzech lat i starszych pomaga w ćwiczeniu dzielenia się, a także zachęca do liczenia, sortowania, rozpoznawania kolorów i rozwijania umiejętności motorycznych.
| Waga | 770 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 265 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Spin Master |
|---|---|
| Nr katalogowy | 6074871 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Dania i składniki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,94 x 26,67 x 9,14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |