zawody
Lizak policyjny SOS 25 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
203342008
- Tematyka: Policjant
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,92 zł / szt
19,58 zł brutto
SOS Lizak policyjny ze światłem
Wysokość: 25 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymaga 2 baterii 1,5V LR6 (dołączone do zestawu).
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 242 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dickie |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 203342008 |
| Tematyka | Policjant |
| Wymiary | Wysokość: 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |