listwy zasilające
Listwa zasilająca 4 FR PS4F
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 4
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,86 zł / szt
63,79 zł brutto
Listwa zasilająca 4 FR PS4F
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wtyczka | Schuko |
| Wymiary | 264 x 52 x 40 mm |
| Waga | 324 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 70 x 315 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |