listwy zasilające
Listwa zasilająca 4 FR PS4F
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 4
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Full specification
Status: Out of stock
51.86 zł / szt
63.79 zł gross
Listwa zasilająca 4 FR PS4F
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wtyczka | Schuko |
| Wymiary | 264 x 52 x 40 mm |
| Waga | 324 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 70 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |