listwy zasilające
Lista zasilajaca obrotowa SPIN 2xUSB
- Wtyczka: Europejska
- Włącznik: Nie
- Pozostałe porty we/wy: 2 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
41,26 zł / szt
50,75 zł brutto
Listwa zasilająca z ładowarką EVER SPIN USB dzięki 2-portowej ładowarce USB umożliwia ładowanie 2 urządzeń mobilnych (tablety, smartfony, smartwatche) w tym samym czasie. Funkcjonalność obrotu gniazda/wtyku o 3600 oferuje dodatkowo wysoki komfort użytkowy.
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 140 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Wtyczka | Europejska |
| Włącznik | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Wymiary | 60 x 90 x 65 mm |
| Waga | 163 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |