latarki
Latarka duża Spiderman 16 x 4,5 cm
- Baterie w zestawie: Nie
- Wymiary:
16 x 4,5 cm
- Materiał: Tworzywo sztuczne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
12,90 zł / szt
15,87 zł brutto
Duża latarka Spiderman
Latarka z motywem Spidermana to wyjątkowo atrakcyjny zestaw prezentowy dla Twojego dziecka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 16 x 4,5 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Waga | 89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 120 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |