latarki
Latarka duża Spiderman 16 x 4,5 cm
- Baterie w zestawie: Nie
- Wymiary:
16 x 4,5 cm
- Materiał: Tworzywo sztuczne
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
12.90 zł / szt
15.87 zł gross
Duża latarka Spiderman
Latarka z motywem Spidermana to wyjątkowo atrakcyjny zestaw prezentowy dla Twojego dziecka.
| Weight | 89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 120 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 16 x 4,5 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |