ogrodowe
Latający ptaszek Caly - Tim
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
C101
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,99 zł / szt
55,34 zł brutto
Latający ptaszek - TIM
Od 50 lat latam na dystansie 50 m i fascynuję dzieci na całym świecie. Jestem wolny jak wiatr! Latam trzepocząc skrzydłami!
Ten niesamowity ptak jest napędzany za pomocą gumowego systemu nakręcania - baterie nie są wymagane. Kręcąc korbką 50 razy, dzieci zwijają gumkę, która wprawia w ruch odporne na rozerwanie skrzydła. Prosta regulacja ogona zapewnia nieskończone możliwości lotu i eksperymentowania. Następnie naciskamy mały przycisk pod prawym skrzydełkiem i puszczamy ptaszka w górę aby mógł odlecieć. Super zabawa dla całej rodziny ! Polecany na zewnątrz.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 330 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | C101 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Latawce |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 32 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |