Zapięcia rowerowe
Łańcuch z zamkiem szyfrowym
- Średnica: 6
- Zamek: Szyfrowy mechaniczny
- Wymiary:
Długość linki: 900 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
33,22 zł / szt
40,86 zł brutto
Łańcuch z zamkiem szyfrowym YCHC0/6/90/2
Łańcuch z zamkiem szyfrowym to doskonały wybór dla wygodnego użytkowania. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu rowerów, kół i akcesoriów, skuterów lub mebli ogrodowych.
Dzięki zapięciom rowerowym Essential Security Twoje rzeczy będą szybko i wygodnie zabezpieczone.
Cechy:
- Materiał ze stali węglowej zapewnia doskonałą trwałość i podstawowy poziom ochrony
- Odporność na warunki atmosferyczne zapewnia długotrwałą niezawodność
- Kod szyfrowy zapewnia szybki i łatwy dostęp do roweru
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 70 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | YALE HOME |
|---|---|
| Średnica | 6 |
| Zamek | Szyfrowy mechaniczny |
| Wymiary | Długość linki: 900 mm |
| Waga | 630 |
| Materiał | Stal węglowa |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |