lampy owadobójcze
Lampa owadobójcza IKN 824 LED
- Zasięg działania: 40
- Pobór mocy: 5
- Wymiary:
90 x 90 x 140 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,24 zł / szt
48,27 zł brutto
Bezprzewodowa Lampa owadobójcza IKN824 LED IPX4 to połączenie funkcji oświetlenia ze skutecznym zwalczaniem owadów w miejscach, w których brak dostępu do stałego zasilania np. kemping. Lampa zasilana jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 1800mAh, co zapewnia czas pracy do 14 godzin. Urządzenie posiada trzy tryby pracy: lampa owadobójcza, żarówka, lampa owadobójcza + żarówka. Wabi wszelkie owady, które po dotknięciu siatki zostają rażone prądem o napięciu 1000V. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii walka z uciążliwymi owadami możliwa jest bez użycia chemicznych środków (nie wydziela szkodliwych substancji).
Specyfikacja techniczna
| Producent | NOVEEN |
|---|---|
| Zasięg działania | 40 |
| Pobór mocy | 5 |
| Wymiary | 90 x 90 x 140 mm |
| Waga | 0.24 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 1000 |
| Materiał | ABS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 95 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |