lampy owadobójcze
Lampa owadobójcza 2*10W Insect Killer
- Zasięg działania: 80
- Pobór mocy: 20
- Wymiary:
397x93.5x280mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
139,32 zł / szt
171,36 zł brutto
- Urządzenie do zabijania owadów o mocy 20 W zbudowane z lamp UV
- Zaprojektowany z włącznikiem/wyłącznikiem
- Obudowa wykonana ze specjalnego aluminium, odpornego na zarysowania, korozję, łatwe do czyszczenia
- Wyjmowana taca do zbierania martwych owadów - możliwość czyszczenia
- Nie zawiera chemikaliów i jest przyjazny dla środowiska
- Łatwy w użyciu, nie wymaga konserwacji i nadaje się tylko do użytku w pomieszczeniach
- Zastosowania - Dom i biuro, garaż, kuchnia, szkoły, szpitale, dziedzińce i obszary handlowe i wiele innych
- Odpowiedni i zalecany do maksymalnego codziennego użytkowania przez 10-12 godzin, użycie poza tym spowoduje unieważnienie gwarancji
Specyfikacja techniczna
| Producent | V-tac |
|---|---|
| Zasięg działania | 80 |
| Pobór mocy | 20 |
| Wymiary | 397x93.5x280mm |
| Waga | 1.8 |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 1851 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 290 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |