fotele biurowe
Krzesło komputerowe GXT701R RYON czerwone
- Regulacja: Wysokość siedziska
- Wymiary:
127 x 70 x 63 cm
- Waga: 15.2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
671,35 zł / szt
825,76 zł brutto
Krzesło komputerowe GXT701R RYON czerwone
Ergonomiczny fotel dla gracza zaprojektowany na wygodne, wielogodzinne sesje.
- Możliwość obrotu o 360°
- Sprężyna gazowa klasy 4 umożliwia regulację wysokości
- Podłokietniki z wygodnymi poduszkami
- Wychylane oparcie z blokadą
- Solidna drewniana rama
- Wytrzymałe podwójne kółka zapewniają płynny ruch
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Regulacja | Wysokość siedziska |
| Wymiary | 127 x 70 x 63 cm |
| Waga | 15.2 |
| Pozostałe parametry | Maksymalne obciążenie: 150 kg |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Fotel biurowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 17800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 642 x 324 x 765 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |