lampy ogrodowe
Lampa LED Ścienno sufitowa 15W MCE341 W
- Materiał obudowy: Plastik
- Czujnik ruchu: Nie
- Wymiary:
54 x 28 x 24 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,06 zł / szt
34,51 zł brutto
Wysokiej jakości energooszczędna lampa LED MCE341 W - kolor barwowy naturalny biały (4000K) Lampa pobiera minimalna ilość energii, a zastosowane diody LED zapewniają kilkuletnią pracę bez potrzeby jej wymiany. Klosz mleczny pozwala na jednolite rozprowadzenie światła. Lampę można zamontować zarówno na ścianie, jak i na suficie.
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 210 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary | 54 x 28 x 24 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 1100 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |