Laminator LMR - 0328 | A3
- Czas nagrzania: 180
- Laminacja na gorąco: Tak
- Max. grubość folii: 125
- Pełna specyfikacja
Zachowaj doskonałą estetykę dokumentów
Wyblakłe paragony, zalane faktury, poszarzałe zdjęcia, podarte dyplomy. Brzmi znajomo? Papier jest doskonałym nośnikiem informacji, ale niestety nietrwałym dokumenty nawet przechowywane w odpowiednich warunkach tracą swoją czytelność.
Idealną metodą zadbania o jakość i estetyczny wygląd naszych dokumentów jest ich zalaminowanie, czyli ochrona dokumentów przed skutkami upływu czasu oraz czynnikami zewnętrznymi.
Marka Qoltec przygotowała dla Ciebie laminator, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Do ochrony prywatnych dokumentów, zdjęć, jak i ważnych danych firmy.
Trwałe rozwiązania stworzone dla Ciebie
LAMINATOR QOLTEC to gwarancja szybkiej i bezproblemowej laminacji dokumentów. Jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie ważna jest jakość i estetyka przechowywanych dokumentów. Ponadto oferuje:
- większy format laminowania - A3,
- czas nagrzania urządzenia średnio od 3-5 min,
- sygnalizowanie gotowości do pracy wbudowana DIODA LED,
- laminowanie z prędkością 310 mm/min,
- możliwość pracy z dokumentami o maksymalnej grubości 125 mik.
| Waga | 1586 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 455 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Czas nagrzania | 180 |
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Max. grubość folii | 125 |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Funkcja cofania | Nie |
| Prędkość laminacji | 310 |
| Laminacja na zimno | Nie |
| Wymiary | 85 x 430 x 95 mm |
| Waga | 1.463 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 330 |
| Format | A3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |