markowe
Lalka Yummiland Lip Gloss S2, Cotton Candy
- Nr katalogowy:
525448-EUC/525462
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,91 zł / szt
55,24 zł brutto
Lalka Yummiland Lip Gloss Seria 2
Limitowana edycja licencjonowanej serii na Wielkanoc.
Stwórz swój własny błyszczyk do ust w 5 prostych krokach:
- Krok 1 - Znajdź błyszczyk
- Krok 2 - Wybierz swój smak
- Krok 3 - Dodaj smak do błyszczyka (butelka w kształcie napoju gazowanego)
- Krok 4 - Dodaj kolor (butelka w stylu boba)
- Krok 5 - Potrząśnij, aby wymieszać i zobacz, jak magicznie zmienia kolor
Yummiland Lip Gloss Seria 2
- 6 zapachów/smaków w asortymencie; ponad 50 kombinacji do stworzenia.
- Urocza pachnąca mała laleczka w zestawie.
- Zabierz swoją lalkę i błyszczyk w drogę dzięki dołączonemu breloczkowi, lub odczep go żeby bawić się lalką.
- Tyle wesołych postaci do zebrania! Każda ma inny zapach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 525448-EUC/525462 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Yummiland |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 6 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |