markowe
Lalka Steffi z małymi kociakami
- Nr katalogowy:
105733651
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,92 zł / szt
39,26 zł brutto
SL Steffi z małymi kociętami
Steffi w sukience z kotem w ciąży i dwoma uroczymi kociętami, w zestawie akcesoria.
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733651 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 16 x 32,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |