markowe
Lalka Steffi z małymi kociakami
- Nr katalogowy:
105733651
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
31.92 zł / szt
39.26 zł gross
SL Steffi z małymi kociętami
Steffi w sukience z kotem w ciąży i dwoma uroczymi kociętami, w zestawie akcesoria.
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733651 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 16 x 32,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |