Lalka Steffi tęczowa syrena
- Nr katalogowy:
105733610
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
- LALKA Z TRADYCJĄ: Steffi ma ponad 30-letnią historię, pierwszorzędną estetykę wykonania, ubrana w zgodzie z trendami, z jej pomocą dzieci mogą odgrywać podglądane u dorosłych role.
- SPÓJNOŚĆ ZESTAWU: lalka ma kolorowy błyszczący strój syreny, długie i kolorowe włosy, grzebień do czesania oraz spinki z morskimi motywami; można dowolnie stylizować jej fryzurę.
- RÓŻNE FRYZURY: Lalka Steffi Tęczowa syrena zachwyca długimi, wielokolorowymi włosami, które można czesać na wiele sposobów i bezustannie zmieniać czarujące fryzury przy użyciu dołączonych zapinek. Dzięki królewskiej tiarze i inspirowanej oceanem górnej część z pięknymi perłowymi detalami, lalka Steffi Tęczowa Syrena zaprasza do magicznych, podwodnych przygód. Steffi Tęczowa Syrena zachwyca wielobarwnym, mieniącym się brokatowym ogonem. Ogon syreny można zdjąć i bawić się jak zwykłą lalką.
- DLA MIŁOŚNICZEK SYRENEK: Steffi tęczowa syrena umożliwia dziewczynkom ponieść się w bajkowych fantazjach i bawić się w morski świat; włosy, ubrania i akcesoria są tęczowe, więc pasują do syrenek.
- ROZWIJAJĄ UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE: Dziewczynki mają nieograniczone możliwości zanurzania się w podglądanych rolach i je naśladować, dzięki temu rozwijają umiejętności społeczne i wzbogacają wyobraźnię.
- WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: lalka Steffi ma wysokość 29 cm, zabawka bezpieczna dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Steffi Love zapewnia szereg opcji zabawy, ponieważ można bawić się w morski świat syrenek, tworzyć ciekawe fryzury i przebierać lalkę. Ogon syreny można zdjąć i bawić się jak zwykłą lalką. Lalka Steffi Tęczowa syrena zachwyca długimi, wielokolorowymi włosami, które można czesać na wiele sposobów i bezustannie zmieniać czarujące fryzury przy użyciu dołączonych zapinek. Dzięki królewskiej tiarze i inspirowanej oceanem górnej część z pięknymi perłowymi detalami, lalka Steffi Tęczowa Syrena zaprasza do magicznych, podwodnych przygód. Steffi Tęczowa Syrena zachwyca wielobarwnym, mieniącym się brokatowym ogonem, zabawka nadaje się do kąpieli lub prezent dla dzieci w wieku od 3 lat. Zestawy Steffi Love wspierają rozwój emocjonalny dzieci, pomagają kształtować wyobraźnię oraz rozwijają w maluszkach poczucie odpowiedzialności i troski.
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 185 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733610 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 18 x 32,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |