Kamera kopułkowa DS-2CD2147G2
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki Uruchomienia I Eksploatacji -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
Bezpieczeństwo
UL (UL 60950-1);CB (IEC 60950-1:2005 + poprawka 1:2009 + poprawka 2:2013, IEC 62368-1:2014);CE-LVD (EN 60950-1:
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Stałopozycyjna kopułkowa kamera sieciowa DS-2CD2147G2-SU (2,8mm)
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP, wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźny obraz nawet przy silnym świetle tylnym dzięki technologii WDR 130 dB
- Kolorowe obrazowanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Skoncentruj się na klasyfikacji celów w postaci ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie się -SU: Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym, dostępny interfejs audio i alarmowy
- Odporny na wodę i kurz (IP67) oraz wandaloodporny (IK10)
Pamięć Sieciowa
- Karta MicroSD/microSDHC/microSDXC (512 GB), lokalna pamięć masowa i NAS (NFS, SMB/CIFS), automatyczne uzupełnianie sieci (ANR)
- Wraz z wysokiej klasy kartą pamięci Hikvision obsługiwane jest szyfrowanie karty pamięci i wykrywanie stanu.
Przeglądarka Internetowa
- Wymagana wtyczka do podglądu na żywo: IE 10, IE 11
- Podgląd na żywo bez wtyczek: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+
- Usługa lokalna: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+
Interfejs
- 1 samoadaptacyjny port Ethernet RJ45 10 M/100 M
- Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/SDHC/SDXC/TF do 512 GB
- Audio
- 1 wejście (wejście liniowe), max. amplituda wejściowa: 3,3 Vpp, impedancja wejściowa: 4,7 K, typ interfejsu: nierównowaga;
- 1 wyjście (wyjście liniowe), max. amplituda wyjściowa: 3,3 Vpp, impedancja wyjściowa: 100 , typ interfejsu: nierównowaga, dźwięk mono
- Alarm -SU: 1 wejście, 1 wyjście (maks. 12 VDC, 30 mA)
- Przycisk Reset
33 języki
Angielski, rosyjski, estoński, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, duński, szwedzki, norweski, fiński, chorwacki, słoweński, serbski, turecki, koreański, Chiński tradycyjny, tajski, wietnamski, japoński, łotewski, litewski, portugalski (Brazylia), ukraiński
Funkcja Ogólna
Anti-migotanie, puls, lustro, maska prywatności, dziennik flashowania, resetowanie hasła przez e-mail, licznik pikseli
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
Bezpieczeństwo UL (UL 60950-1);CB (IEC 60950-1:2005 + poprawka 1:2009 + poprawka 2:2013, IEC 62368-1:2014);CE-LVD (EN 60950-1: |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0.0005 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kąt widzenia poziomy | 112 |
| Kąt widzenia pionowy | 61 |
| Wymiary | Ř121,4 mm × 100,1 mm |
| Waga | 0.58 |
| Certyfikaty | EMC:FCC SDoC (47 CFR część 15, podczęść B);CE-EMC (EN 55032:2015, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 50130-4:2011+A1:2014);RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015);IC VoC (ICES-003: wydanie 6, 2016) |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 512 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Główny Strumień 50 Hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) Podstrumień 50 Hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 30 kl./s (1280 × 720, |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |