markowe
Lalka Steffi podróżniczka
- Nr katalogowy:
105733731
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,92 zł / szt
44,18 zł brutto
Steffi podróżniczka
Steffi ubrana w dwuczęściowy, przyjemny w dotyku dres. W zestawie znajduje się 7 akcesoriów przydatnych w podróży, m.in.: walizka, poduszka, plecak z pieskiem.
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 180 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733731 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 18 x 32,5 cm |
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |