markowe
Lalka Steffi podróżniczka
- Nr katalogowy:
105733731
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
35.92 zł / szt
44.18 zł gross
Steffi podróżniczka
Steffi ubrana w dwuczęściowy, przyjemny w dotyku dres. W zestawie znajduje się 7 akcesoriów przydatnych w podróży, m.in.: walizka, poduszka, plecak z pieskiem.
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733731 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 18 x 32,5 cm |
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 180 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |