Lalka Steffi Love Biały sen
- Nr katalogowy:
105733582
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Steffi Love Biały sen
Steffi w białej, błyszczącej sukni jak ze snu, otulona futrzanym bolerkiem, z naszyjnikiem i tiarą z błyszczącym kamieniem, 29 cm.
- Spełnione bajkowe marzenie: kultowa Steffi Love odziana w białą, błyszczącą suknię jak ze snu, otulona futrzanym bolerkiem. Baśniowe marzenie każdej dziewczynki.
- Zachwycające akcesoria: dołączony naszyjnik i tiara z błyszczącym kamieniem uradują najbardziej wymagające wielbicielki balowych stylizacji. Od pokoleń dzieci uwielbiają wcielać się w obserwowane role obserwowane z życia i ekranu. Ten zestaw wpisuje się tematykę zabawy "w księżniczki", która wciąż jest chętnie podejmowana przez dziewczynki.
- Rozwój inteligencji emocjonalnej: wiele opcji zabawy lalkami Steffi rozwijają umiejętność kojarzenia zdobywanych informacji, przerzucania się myślą z przeszłości, do teraźniejszości i przyszłości co wzbogaca ich wyobraźnię.
- Różnorodność zestawów: asortyment Steffi Love obejmuje dużą obfitość tematów i pozwoli dzieciom wcielić się w codzienne role jak: zakupy, opieka nad zwierzętami, konie, księżniczki, zestawy lekarskie.
- Wielkość i przeznaczenie: lalka Steffi ma 29 cm i jest idealna dla dzieci od 3 roku życia.
Biel uspokaja, zaś Steffi Love w białej sukni łapie za serca! Steffi Love to kultowa, niemiecka marka lalek z 30 letnią tradycją, które dzięki zachęcie w odgrywanie obserwowanych ról wspierają rozwój emocjonalny dzieci oraz poczucie odpowiedzialności i troski. Steffi w śnieżnobiałej, balowej sukni z brokatowymi drobinkami to budząca podziw księżniczka i najlepsza przyjaciółka, która zapewni dziewczynkom mnóstwo radości z przystrajania jej w dołączone dodatki. Przeróżne stylizacje i estetycznie wykonane warianty zestawów sprawią, że każda dziewczynka znajdzie zestaw odpowiadający jej zainteresowaniom i będzie mogła rozwijać swoje pasje w parze z przyjemnymi estetycznymi doznaniami. Lalki Steffi Love zachwycają niemal artystyczną stylistyką, a tematyka zestawów trafia w zagadnienia zawsze ciekawe i inspirujące dla dziewczynek, na przykład: rodzina i opieka nad dziećmi, troska o zwierzęta, podróże, samodzielne zakupy, zestawy lekarskie i wiele innych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733582 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 24 x 32,5 cm |
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 240 x 325 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |