pendrive
Pendrive UME3 Care 32GB USB 3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
5.5 x 2.1 x 0.96 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
25,11 zł / szt
30,89 zł brutto
Pendrive UME3 Care 32GB USB 3.0
UME CARE powstał z myślą o tych, dla których bezpieczeństwo i higiena to priorytet, zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Dzięki zastosowanej technologii Biomaster, obudowa produktu zawiera jony srebra o właściwościach bakteriobójczych. To gwarancja stałej ochrony na cały czas użytkowania pamięci USB. Antybakteryjne cechy produktu zostały potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Już po 24 godzinach redukcja drobnoustrojów na powierzchni UME CARE wynosi do 99%.
- Obudowa o właściwościach antybakteryjnych
- Zastosowanie jonów srebra w obudowie
- Kreacja i produkcja w Polsce
- Odporny na zachlapania i zadrapania
- Interfejs 3.0
- Wieczysta gwarancja
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 5.5 x 2.1 x 0.96 cm |
| Waga | 9 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10.3 x 12.3 cm |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Miętowy |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 105 x 125 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |