głośniki
Głośniki 2.0 Loop RGB USB
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Głośniki 2.0 TRACER Loop wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym designem. Dzięki zastosowaniu tęczowego podświetlenia RGB nie można przejść obok nich obojętnie. Odtwarzaj ulubioną muzykę, graj w gry, oglądaj filmy. Korzystaj z wyjątkowego podświetlenia LED.
- Tęczowe podświetlenie
- Działa z każdym urządzeniem wyposażonym w wejście 3,5 mm
- Duży, wygodny podświetlony potencjometr głośności umieszczony z przodu, zintegrowany włącznik
- Solidna metalowa siatka dla dodatkowej ochrony na frontowej części satelit
- Zasilanie USB
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| System | 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 180 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |