Nowości i zapowiedzi
Lalka Natalia chodząca 40 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
187100
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
99,99 zł / szt
122,99 zł brutto
Lalka Natalia chodząca 40 cm
- Mówi i śpiewa po polsku
- Potrafi samodzielnie chodzić
- Po klaśnięciu 2 x w dłonie lalka zacznie chodzić
- Po naciśnięciu na brzuszek będzie śpiewać i mówić
- Zamyka oczy
- Funkcja Try Me
- Wszystkie funkcje aktywne po przestawieniu przełącznika na pleckach
Mówi 7 fraz:
- Cześć jestem Natalia, pobawmy się razem
- Gdy jestem smutna, mama śpiewa mi piosenki i od razu mam lepszy humor
- Nauczyłam się w przedszkolu nowej piosenki, zaśpiewajmy ją razem
- Bardzo lubię śpiewać, to świetna zabawa
- Znam jeszcze jedną piosenkę, jest bardzo ładna, zaśpiewasz ją ze mną?
- Teraz Twoja kolej, zaśpiewaj ulubioną piosenkę
- A może wybierzemy się gdzieś razem
Śpiewa 3 piosenki:
- Autobus
- Śmiej się w głos
- Raz dwa trzy czy wiesz Ty
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 187100 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 45 x 13 cm |
| Wysokość | 40 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 25 x 455 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |