zegary
Zegar ścienny elektroniczny cyprus
- Funkcja drzemki: Nie
- Budzik: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
68,88 zł / szt
84,72 zł brutto
Zawsze miej oko na czas również w łazience:
- Zegar łazienkowy z różnymi opcjami pozycjonowania, odliczaniem czasu i wyświetlaniem godziny, daty, temperatury i wilgotności otoczenia.
- Wiele możliwych lokalizacji dzięki różnym opcjom mocowania: przyssawka, podstawa do stania, wycięcie do zawieszenia
- Monitorowanie poziomu wilgotności w łazience w celu uniknięcia pleśni
- Wskaźnik pojemności baterii: wskaźnik niskiego poziomu baterii
Funkcja zegara / kalendarza:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
Odliczanie czasu:
- Możliwość ustawienia w zakresie 1 - 99 min
- Łatwa obsługa za pomocą przycisków z przodu
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury w pomieszczeniu w zakresie 0°- +50°C
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Higrometr:
- Wyświetlanie wilgotności otoczenia w zakresie 20-95%
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 115 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Funkcja drzemki | Nie |
| Budzik | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Głębokość 4.5 x szerokość 11 x wysokość 11 cm |
| Waga | 165 |
| Typ | Cyfrowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |