markowe
Lalka EVI na rowerze górskim
- Nr katalogowy:
105731715
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Evi Love
- Full specification
Status: Out of stock
14.32 zł / szt
17.61 zł gross
Evi w kasku na rowerze górskim z koszykiem i bidonem.
Różne wzory. Produkt wybierany losowo.
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105731715 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Evi Love |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6 x 15 x 16 cm |
| Wysokość | 12 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 60 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |