Lalka Bobas dziewczynka 45 cm
- Nr katalogowy:
45024
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Lalka bobas Nina Europejka do kąpieli 45 cm
Każda mała dziewczynka będzie zachwycona lalkami firmy Llorens z uwagi na dbałość o szczegóły oraz wysoką jakoś wykonania. Każda z nich marzy o innej płci swojego bobasa, dlatego firma Llorens dzieli je na chłopców i dziewczynki. Lalka posiada budowę anatomiczną dziewczynki. W całości jest wykonana z przyjemnego w dotyku winylu, natomiast materiałowe elementy zostały wykonane z wysokiej jakości wełny. Kończyny oraz główka poruszają się wokół własnej osi, a oczy są na stałe otwarte. Główkę naszej lali zdobi różowa czapeczka z pomponem. Ubrana jest w różowe spodenki oraz bluzeczkę z długim rękawem ozdobioną atlasową kokardką i skarpetki. Do lalki dołączony jest smoczek, który pełni funkcję dekoracyjną. Lalka zapakowana jest w kartonowe pudełko, idealne na prezent.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Llorens |
|---|---|
| Nr katalogowy | 45024 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 48.9 x 15.1 x 24.9 cm |
| Wysokość | 45 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 1832 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 260 x 505 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |