TB print tonery
Toner do HP CF217A LJ 104 BK TH-217ARO ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
- HP LaserJet Pro M102
- HP LaserJet Pro M104
- HP LaserJet Pro M130
- HP LaserJet Pro M132 - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
144,01 zł / szt
177,13 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | - HP LaserJet Pro M102 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | 217A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 115 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |