bobasy
Lalka bobas do kąpieli 30 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
164804
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
84,50 zł / szt
103,94 zł brutto
Lalka do kąpania 30 cm
| Waga | 1068 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 400 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 164804 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 28,5 x 23,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wysokość | 30 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |