telewizory
Telewizor 48 cali OLED 48OLED819/12
- Model:
48OLED819/12
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
5 534,50 zł / szt
6 807,43 zł brutto
To przemożne wrażenia zapewnia nasz telewizor OLED z technologią Ambilight. Bez względu na to, co oglądasz lub grasz, realistyczny obraz i płynny ruch podnoszą poziom ekscytacji. Ambilight sprawia, że każdy zapierający dech w piersiach, mrożący krew w żyłach moment wydaje się większy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 48OLED819/12 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 |
| Wysokość z podstawą | 684 |
| Głębokość z podstawą | 220 |
| Waga z podstawą | 17.3 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| Obraz | Micro Dimming Perfect |
| Waga | 14 |
| Wysokość | 618 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1070 |
| Głębokość | 113 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 48'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 21400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 790 x 1210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |