markowe
Lalka Barbie Zabawa włosami
- Nr katalogowy:
JDC85
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Lalka Barbie Zabawa włosami
Z lalką Barbie Zabawa włosami można tworzyć piękne kolorowe fryzury i zjawiskowe stroje. Każda lalka ma bardzo długie włosy (21,5 cm) oraz 10 akcesoriów do układania fryzur i stylizacji. Dzieci pokochają tworzenie różnych fryzur i mnóstwo możliwości łączenia strojów i akcesoriów! Lalki są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Lalka Barbie Zabawa włosami ma supermodny styl i kolorową fryzurę. A dzięki 10 akcesoriom do układania fryzur i stylizacji kreatywne możliwości są nieograniczone.
- Lalka Barbie ma bardzo długie blond włosy (21,5 cm) z kolorowymi akcentami. Jest ubrana w błyszczącą różową sukienkę mini, białe kolczyki i złociste buciki z paskami.
- Modowa transformacja jest bardzo prosta dzięki ubrankom i akcesoriom do dowolnego łączenia. W zestawie jest też dodatkowa sukienka w kotki, druga para bucików na obcasie i torebka.
- Wśród akcesoriów do włosów są opaska z kocimi uszami i kosmykami włosów, spinka z pasemkiem włosów, dwie spinki, opaska z koczkami i zestaw gumek do włosów.
- Gdy już stworzysz piękną fryzurę i nacieszysz się nią, możesz za pomocą szczotki rozczesać włosy Barbie i zacząć zabawę od nowa. Możliwości są nieograniczone: od uroczych upięć po wymyślne warkocze.
- Lalki Barbie Zabawa włosami to doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają odkrywanie różnych stylów oraz stylizację fryzur i strojów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | JDC85 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20.3 x 5.3 x 32.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 205 x 325 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |