Lakier Tubi Glam - różowy neon
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Nie wkładać palców do ust, nie spożywać.
W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przepłukać obficie wodą, zaprzestać stosowania.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. - Nr katalogowy:
TU3540
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Lakier Tubi Glam - różowy neon
Nowa, neonowa odsłona lakierów do paznokci TUBI GLAM to wakacyjna propozycja marki TUBAN skierowana do młodych dam śledzących obowiązujące trendy. Lakiery TUBI GLAM NEON zachwycają nasyconymi, neonowymi i świecącymi w świetle UV kolorami - żółtym, różowym i zielonym.
Nasze lakiery są nie tylko śliczne i eleganckie, ale też w pełni bezpieczne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Do ich zmywania wystarczy ciepła woda i gąbka, dlatego ich użytkowniczki mogą bezkarnie zmieniać zdanie co do koloru swoich paznokci nawet kilka razy dziennie. Gorzki smak lakierów, który nadaliśmy im celowo, pomaga ograniczyć nawyk wkładania dłoni do ust i obgryzania paznokci.
Właściwości lakierów Tubi Glam:
- Lakiery zmywalne wodą
- Intensywne, neonowe kolory świecące w świetle UV
- Bogata paleta kolorów
- Bezzapachowe i bezpieczne dla dzieci
- Zapewniają świetną zabawę
- Gorzki smak lakierów pomaga ograniczyć nawyk obgryzania paznokci
- Przebadane dermatologicznie
- Zostały wyprodukowane w Polsce
Sposób użycia:
1. Nałóż cienką warstwę lakieru na czyste i suche paznokcie.
2. Odczekaj ok 5 minut i gotowe!
3. Żeby usunąć lakier z paznokci, wystarczy zmyć go wodą za pomocą gąbki.
Ostrzeżenia:
- Nie wkładać palców do ust, nie spożywać.
- W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przepłukać obficie wodą, zaprzestać stosowania.
- Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3540 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Manicure |
| Akcesoria w zestawie | Lakier o pojemności 5 ml |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 x 68 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |