głośniki
Głośniki komputerowe 6W USB AC870B
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
17,04 zł / szt
20,96 zł brutto
Głośniki komputerowe 6W USB Silver&Black Audiocore AC870 B
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Elegancka i nowoczesna, odporna na zarysowania obudowa.
Model AC870 B wyróżnia najlepsza jakość dźwięku dla głośników w porównaniu do ofert konkurencyjnych. Nowoczesne membrany dają czyste, przyjemne dla ucha brzmienie.
Cechy produktu:
- Wysokiej jakości, kompaktowe, stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych o nowoczesnej stylistyce
- Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku
- Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami
- Współpracują ze wszystkimi komputerami, tabletami posiadającymi wyjście USB - zasilanie i wyjście audio Jack 3,5 mm
- Posiadają regulację głośności, która znajduje się z tyłu głośnika
Specyfikacja techniczna
| Producent | Audiocore |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 60 x 54 x 61 mm |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 145 x 70 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |