Ładowarka Truxx 37 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Kolorowa koparko spycharka o długości 44 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.
| Waga | 620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 220 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04412 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 16 x 22 cm |
| Wysokość | 17 |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Długość | 38 |
| Szerokość | 15 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |