ładowarki
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Power Adapter (Typ-A) EU
- Moc: 67
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
44.78 zł / szt
55.08 zł gross
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Power Adapter (Typ-A) EU
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 67 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 49,3 × 73 × 28 mm |
| Waga | 102 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 50 x 117 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |