ładowarki
Ładowarka sieciowa 33W Charging Combo (Type-A) EU
- Moc: 33
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
37,19 zł / szt
45,74 zł brutto
Ładowarka sieciowa 33W Charging Combo (Type-A) EU
- Identyfikacja inteligentnych urządzeń - różne moce ładowania
- Przystosowana do podróży międzynarodowych - szeroki zakres napięcia prądu zmiennego 100240 V
- Funkcja inteligentnej kontroli temperatury - automatyczna regulacja mocy
- Materiały ognioodporne wysokiej jakości - zwiększone bezpieczeństwo
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 33 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 46,8 × 28 × 55,4 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 11 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 x 88 x 117 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |