ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodwa USB z kablem USB-C 10.5W
- Moc: 10.5
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Rodzaj: Samochodowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,02 zł / szt
28,31 zł brutto
Ładowarka samochodwa USB z kablem USB-C 10.5W
- Wejście: DC 12-24V
- Wyjście: maks. 5V / 2,1A (10,5 W)
- 2 porty: 1 stały kabel USB-C + 1 port USB
- 40 cm zwinięty kord, rozciąga się do 1m
- Wsparcie dla zabezpieczeń przed zwarciem i zwarciem
- Wymiary: 58,5 x 30 x 434,5 mm
- Waga: 30g
- Czarny kolor
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Moc | 10.5 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Wymiary | 58,5 x 30 x 434,5 mm |
| Waga | 30 |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka samochodowa |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 80 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |