zasilacze awaryjne
UPS 3ph 93T 30kVA IB 93T30KMBSB
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 30000
- Wymiary:
1328 x 740 x 380 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
30 947,16 zł / szt
38 065,01 zł brutto
Eaton 93T UPS, Tower Online UPS, 30 kVA, 3-fazowe wejście/3-fazowe wyjście, jednostkowy współczynnik mocy, wewnętrzny przełącznik bypassu, miejsce na wewnętrzne baterie
| Waga | 189000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 910 x 540 x 1350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 30000 |
| Wymiary | 1328 x 740 x 380 mm |
| Waga | 140.5 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 30 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |