ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodowa 2xUSB
- Moc: 24
- Rodzaj: Samochodowa
- Złącza: 2 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,00 zł / szt
12,30 zł brutto
ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB KRUX
Uniwersalna ładowarka samochodowa USB marki KRUX, wyposażona w dwa złącza USB Typ A, ładujące z natężeniem prądu na poziomie 2,4 A. Maksymalna moc wyjściowa ładowarki to 24 W.
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 105 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Krux |
|---|---|
| Moc | 24 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Złącza | 2 x USB |
| Wymiary | 44 x 58 mm |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |