ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodowa 2xUSB
- Moc: 24
- Rodzaj: Samochodowa
- Złącza: 2 x USB
- Full specification
Status: Out of stock
10.00 zł / szt
12.30 zł gross
ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB KRUX
Uniwersalna ładowarka samochodowa USB marki KRUX, wyposażona w dwa złącza USB Typ A, ładujące z natężeniem prądu na poziomie 2,4 A. Maksymalna moc wyjściowa ładowarki to 24 W.
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 105 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Krux |
|---|---|
| Moc | 24 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Złącza | 2 x USB |
| Wymiary | 44 x 58 mm |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |