ładowarki
Ładowarka Maxo 65W 2 x USB-C
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,02 zł / szt
97,19 zł brutto
Ładowarka Maxo 65W 2 x USB-C
Ładowarka o mocy 65 W z dwoma portami USB-C, umożliwiająca jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
- Port USB-C 65 W do szybkiego i łatwego ładowania*
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 75% z materiałów pochodzących z recyklingu
- Ładowanie każdego smartfona, tableta lub laptopa** za pomocą 2 złączy USB-C
- Ładowarka ma niewielkie wymiary, a mimo to zapewnia dużą moc wyjściową
- Bezpieczne ładowanie: ochrona przed przeciążeniami, zwarciami i przegrzewaniem
- Idealna ładowarka podróżna: można ją podłączać do wszystkich gniazd sieciowych na całym świecie (90240 V AC 60/50 Hz)
* Prędkość ładowania różni się w zależności od urządzenia
** Zapoznaj się z danymi technicznymi laptopa, aby dowiedzieć się więcej o zgodności
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Wymiary | 66 x 29 x 64 mm |
| Waga | 166 |
| Pozostałe parametry | Napięcie: 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 x 130 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |