głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 350
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 18
- Rodzaj: Mobilne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
118,67 zł / szt
145,96 zł brutto
Głośnik Bluetooth Rebeltec SoundBox 350
Głośnik sterowany za pomocą smartphona lub przycisków kompatybilny z Bluetooth 4.2 L2CAP / A2DP
- Czas grania: 5-8h
- Wbudowane 2 głośniki 77mm + 80x40mm (głośnik pasywny)
- Tryby pracy: bluetooth, radio, pen drive, karta microSD, AUX, rozmowy
- Wbudowany akumulator 2000mAh (ładowany z micro USB)
- 8 przyciski multimedialne
- Posiada wyłącznik
- Equalizer (Class /JAZZ/POP/Normal)
- Wyświetlacz LED
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Wbudowane gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
| Waga | 1740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 24 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 350 x 138 x 138 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |