zasilacze
Ładowarka Maxo 45W USB-C GaN czarna
- Moc: 45
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
60,49 zł / szt
74,40 zł brutto
Ładowarka Maxo 45W USB-C GaN czarna
Pozostań zawsze w pełni naładowany dzięki ładowarce Maxo 45W GaN USB-C. Kompatybilna z każdym urządzeniem z portem USB-C, ta kompaktowa ładowarka - w zestawie z kablem o długości 2 m - pozwala błyskawicznie naładować smartfon, tablet lub laptopa*. Co więcej, została wykonana w 50% z materiałów z recyklingu, co czyni ładowanie bardziej ekologicznym!
* Przed użyciem sprawdź specyfikację swojego laptopa w celu potwierdzenia kompatybilności.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 45 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 82 x 49 x 32 mm |
| Waga | 113 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 130 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |