Ładowarka MAXO 100W USB-C Czarna
- Moc: 100
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalna
- Pełna specyfikacja
Wydajna ładowarka USB-C o mocy 100 W z dołączonym kablem USB-C o długości 2 m.
Poczuj tę moc
Urządzenie ma ostatnie 2%? Błyskawiczne ładowanie dzięki tej potężnej ładowarce USB-C o mocy 100 W, która zapewnia wystarczającą moc na wszystko, co stanie na Twojej drodze.
Świetna i zrównoważona
Jedyną rzeczą lepszą od szybkiej ładowarki jest ta, która jest również trwała! Dzięki składowi składającemu się w 75% z materiałów pochodzących z recyklingu, Maxo pomaga zwiększyć moc z dodatkowym spokojem.
Jedna ładowarka pasuje wszędzie
Jeśli masz dość posiadania wielu ładowarek do zasilania każdego urządzenia, Maxo jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem kompatybilna z dowolnym urządzeniem ze złączem USB-C, możesz ładować smartfon, tablet lub laptop wybór jest twój.
Idź gdzie chcesz
Ciesz się pracą przy biurku, sofie lub łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C Maxo, który zapewnia swobodę i elastyczność podłączania w dowolnym miejscu.
Międzynarodowy ideał
Zapaleni podróżnicy uznają Maxo za idealnego towarzysza podróży dzięki kompatybilności ze wszystkimi napięciami gniazdek ściennych na całym świecie.
Najlepsze rzeczy przychodzą w małych paczkach
Pożegnaj się z nieporęcznymi ładowarkami i przywitaj się z małą i elegancką ładowarką Maxo specjalnie zaprojektowaną, aby umożliwić większą moc wyjściową w mniejszej formie, ta ładowarka zapewnia moc kieszonkową.
| Waga | 331 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 130 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 105 x 29 x 70 mm |
| Waga | 232 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |