gry
Gra Wsiąść do pociągu USA 1910
- Nr katalogowy:
21162
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,48 zł / szt
63,32 zł brutto
Wsiąść do Pociągu: USA 1910
Dodatek do gry Wsiąść do Pociągu: USA
Dodatek Wsiąść do Pociągu: USA 1910 zawiera 181 kart, tym razem w większym rozmiarze znanym z innych gier tej serii! Gracze będą mieć do dyspozycji 39 zupełnie nowych kart biletów oraz dodtkową kartę bonusową Globtrotera punktującą za największą liczbę zrealizowanych biletów.
Dodatek pozwala też na rozegranie gry w jednym z trzech trybów:
- USA 1910 (zamień standardową kartę najdłuższej trasy na bonusową Globtrotera, oraz korzystaj wyłącznie z nowododanych biletów),
- Duże Miasta USA (użyj wszystkich biletów, które posiadają przynajmniej jedno duże miasto: Chicago, Dallas, Houston, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Seattle) oraz
- Megagra (wykorzystaj wszystkie bilety i karty bonusowe na w tym samym momencie, tworząc pełne doświadczenie z dodatkiem USA 1910).
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: USA.
| Waga | 341 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 95 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Nr katalogowy | 21162 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 60 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Max. liczba graczy | 5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 9.5 x 3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |