Ładowarka do laptopa USB-C 65W 671R2AA#ABB
- Wtyczka: USB-C
- Wymiary:
97 x 53.5 x 21 mm
- Waga: 210
- Pełna specyfikacja
Ładowarka do laptopa HP USB-C 65 W (671R2AA)
Naładuj swój świat
Możliwość ładowania większości urządzeń USB-C za pomocą jednej kompaktowej ładowarki. Ładowarka do laptopów HP 65 W USB-C zapewnia moc do 65 W, wystarczającą do prawie każdego urządzenia ze złączem USB-C.
Ładowanie w małej lub dużej skali
Dzięki inteligentnemu zasilaniu, które dostosowuje się do potrzeb użytkownika w zakresie ładowania, ta ładowarka do laptopa zapewnia moc 15 W, 27 W, 60 W lub 65 W. To jedyna ładowarka, jaką zechcesz mieć w torbie.
Wymiary podróżne
Ta niewielka, lekka ładowarka bez problemu mieści się w torbie, nie przeciążając jej. Wytrzymały przewód i wbudowany system zarządzania przewodami pozwalają zachować porządek podczas podróży i dojazdów do pracy.
Uniwersalne rozwiązanie
Elastyczność ładowania większości urządzeń USB-C, niezależnie od tego, czy jest to laptop, tablet czy telefon.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 97 x 53.5 x 21 mm |
| Waga | 210 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Moc zasilacza | 65 |
| Pasuje do |
|
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 423 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 220 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |