pojazdy
Ładowarka 67 cm pudełko
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
54,00 zł / szt
66,42 zł brutto
Ładowarka 67 cm
Ładowarka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo solidnej konstrukcji.
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie.
Produkt w kartonie.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 710 x 350 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02142 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70 x 28 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 67 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |