pojazdy
Ładowarka 67 cm pudełko
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
54.00 zł / szt
66.42 zł gross
Ładowarka 67 cm
Ładowarka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo solidnej konstrukcji.
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie.
Produkt w kartonie.
| Weight | 3000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 710 x 350 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02142 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70 x 28 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 67 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |